Szczegóły oferty

Technik instalacji radiowych

OFERTA NIEAKTUALNA

kraków, małopolskie

Data dodania:
2018-11-29

Data pierwszej publikacji:
2018-11-25

Data ostatniej aktualizacji:
2018-12-30

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Zarobki:
3000 - 4500 PLN

Wymagane języki:
angielski, niemiecki

Pochodzenie oferty:
OLX

Opis oferty pracy

Artykuł technik instalacji radiowych - obrazek nagłówkowy

firma w branży telekomunikacyjnej poszukuje specjalistów (osoby indywidualne, ekipy) na stanowisko "technik instalacji radiowych"

zadania:
- wykonywanie instalacji na potrzeby operatorów telefonii komórkowej.
- prace w zakresie utrzymania infrastruktury technicznej obiektów i sprzętu
- montaż konstrukcji

wymagania:
- umiejętność pracy w zespole
- brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
- wykształcenie minimum średnie techniczne
- prawo jazdy kat b. (mile widziane)
- uprawnienia sep (mile widziane)
- znajomość języka angielskiego (w stopniu komunikatywnym), język niemiecki będzi dodatkowym atutem (mile widziane)
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej
- umiejętność biegłej obsługi komputera
- umiejętność samodzielnego działania pod presją czasu
- mile widziana znajomość sprzętu gsm/umts/lte firm nsn, huawei, ericsson
- dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów krajowych jak i zagranicznych

oferujemy:
- umowę o pracę od 1 dnia zatrudnienia
- wynagrodzenie 3-4,5 tys. zł brutto
- możliwość awansu zawodowego
- szkolenia
- pakiet ubezpieczeniowy