Podstawowe informacje

Technik Informatyk

MAZCOM Systemy Teleinformatyczne Zbigniew Mazur

OFERTA NIEAKTUALNA

Tenczynek, Małopolskie

Data publikacji:
03-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 3500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Technik Informatyk

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie średnie zawodowe
  • wymagane uprawnienia: prawo jazdy kat. B - umiejętności: bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • znajomość pakietu MS OFFICE
  • dokładność - języki obce: angielski - w mowie: podstawowy, w piśmie: podstawowy
  • - znajomość administracji systemów operacyjnych Windows XP/Vista/7/8/10 oraz Server 2008R2/2012R2 (w tym Active Directory)
  • - posiadanie umiejętności pozwalających na konfigurowanie i diagnozowanie problemów sprzętu klasy PC
  • - posiadanie znajomości protokołów sieciowych, konfiguracji sieci, bezpieczeństwa sieci (Firewall, VPN, NAT)
  • - zdolności manualne-praca przy instalacjach sieci komputerowej
  • - dobra organizacja czasu pracy, zdolność myślenia analitycznego, odpowiedzialność i kreatywność. Pracodawca oferuje: pracę 8-godzinną ((homebase lub wyjazdy do klientów okolice Krakowa), - dostęp do najnowszych technologii, - współudział w ciekawych projektach informatycznych.

Zakres obowiązków:

  • - wsparcie użytkowników i pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów z zakresu IT, - rejestrowanie, analizowanie oraz rozwiązywanie zgłaszanych problemów (helpdesk), - instalacja oraz konserwacja urządzeń sieciowych
  • - dbanie o poprawne działanie komputerów, serwerów, sieci komputerowej oraz urządzeń peryferyjnych, - rozwiązywanie problemów pojawiających się w trakcie eksploatacji systemu informatycznego
  • - konserwacja sprzętu sieciowego
  • - instalacje sieci komputerowych
  • - bezpośrednia współpraca z klientami firmy.

Sposób aplikowania:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy

Cv na adres e-mail pracodawcy

Język składanych dokumentów: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2017