Szczegóły oferty

Technik gr mobilnej

ZST

OFERTA NIEAKTUALNA

łódź, łódzkie

Data dodania:
2018-10-23

Data pierwszej publikacji:
2018-10-22

Data ostatniej aktualizacji:
2019-01-16

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Artykuł Technik gr mobilnej - obrazek nagłówkowy

Obowiązki
• prace związane z utrzymaniem ruchu urządzeń na obiekcie
• wykonywanie przeglądów eksploatacyjnych
• analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych
• monitorowanie pracy powierzonych urządzeń i instalacji, usuwanie awarii
• współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych

Wymagania
• wykształcenie (technik elektryk, elektryk)
• Doświadczenie minimum 3
• doświadczenie zawodowe przy obsłudze technicznej obiektów
• umiejętność diagnozowania usterek i awarii urządzeń
• świadectwo kwalifikacyjne SEP Gr1. Gr 2: E,D powyżej 1 kV; inne mile widziane
• odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
• Prawo jazdy kat B

Oferujemy
• pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• ciekawą, pełną wyzwań pracę
• atrakcyjne warunki zatrudnienia(Telefon, samochód)
• Zarobki adekwatne do posiadanych umiejętności
• Praca- okręg Łódzki