Szczegóły oferty

Technik farmacji

Hygieia

OFERTA NIEAKTUALNA

kraków, małopolskie

Data dodania:
2019-05-11

Data pierwszej publikacji:
2019-04-23

Data ostatniej aktualizacji:
2019-07-25

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Artykuł Technik farmacji - obrazek nagłówkowy

W związku z dynamicznym rozwojem aptek HYGIEIA na polskim rynku farmaceutycznym, poszukujemy wykwalifikowanej osoby na stanowisko:

TECHNIK FARMACJI

Zakres obowiązków:
• Profesjonalna obsługa Pacjenta zgodnie z obowiązującymi standardami naszej firmy,
• Budowanie stabilnych i długotrwałych relacji z Pacjentami,
• Dbanie o pełne zaopatrzenie apteki w niezbędny asortyment,
• Kontrola terminów ważności produktów,
• Dbanie o właściwą i estetyczną ekspozycję asortymentu.

Wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe – Technik Farmacji,
• Znajomość prawa farmaceutycznego w zakresie prawidłowej realizacji recept,
• Umiejętność sprawnego sporządzania leków recepturowych,
• Posiadanie wiedzy w zakresie produktów OTC oraz dermokosmetyków,
• Dyspozycyjność i gotowość pracy w systemie zmianowym,
• Pełne zaangażowanie w pracę oraz chęć poszerzania swoich umiejętności i wiedzy.

Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia,
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
• Atrakcyjne warunki finansowe,
• Poszerzanie wiedzy i umiejętności,
• Możliwość uczestniczenia w szkoleniach sprzedażowych, a także w zakresie znajomości produktów leczniczych i dermokosmetyków.

Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem.
Prosimy także o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.