Szczegóły oferty

Technik farmaceutyczny apteki zakładowej -okręgowej

Zakład Karny w Barczewie

OFERTA NIEAKTUALNA

barczewo, warmińsko-mazurskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-17

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-05-25

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 2500 PLN

Artykuł Technik farmaceutyczny apteki zakładowej -okręgowej - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: pomaturalne/policealne - inne zawody: Technik farmaceutyczny*
  • wymagania-oczekiwania pracodawcy: szkoła policealna publiczna lub niepubliczna z uprawnieniami szkoły publicznej -dyplom technika farmaceutycznego
  • nieposzlakowana opinia
  • niekaralność
  • posiadanie pełni praw publicznych i cywilnych
  • pracodawca docelowo przewiduje zatrudnienie na czas nieokreślony
  • składanie dokumentów 14-25.05.2018r. - podanie o przyjęcie do pracy
  • - kopie dokumentów
  • potwierdzających wykształcenie i ukończone kursy
  • - kopie świadectw pracy
  • - kopia dowodu osobistego

Zakres obowiązków:

  • obsługa apteki na terenie Zakładu Karnego w Barczewie

Aplikowanie według wytycznych:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

składanie dokumentów 14-25.05.2018 r. - podanie o przyjęcie do pracy - kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i ukończone kursy - kopie świadectw pracy - kopia dowodu osobistego

Składanie aplikacji - język: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).