Podstawowe informacje

Technik farmaceutyczny apteki zakładowej -okręgowej

Zakład Karny w Barczewie

OFERTA NIEAKTUALNA

Barczewo, Warmińsko-Mazurskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Technik farmaceutyczny apteki zakładowej -okręgowej

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie pomaturalne/policealne - inne zawody: Technik farmaceutyczny*
  • wymagania-oczekiwania pracodawcy: szkoła policealna publiczna lub niepubliczna z uprawnieniami szkoły publicznej -dyplom technika farmaceutycznego
  • nieposzlakowana opinia
  • niekaralność
  • posiadanie pełni praw publicznych i cywilnych
  • pracodawca docelowo przewiduje zatrudnienie na czas nieokreślony
  • składanie dokumentów 14-25.05.2018r. - podanie o przyjęcie do pracy
  • - kopie dokumentów
  • potwierdzających wykształcenie i ukończone kursy
  • - kopie świadectw pracy
  • - kopia dowodu osobistego

Zakres obowiązków:

  • obsługa apteki na terenie Zakładu Karnego w Barczewie

Sposób aplikowania:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

składanie dokumentów 14-25.05.2018 r. - podanie o przyjęcie do pracy - kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i ukończone kursy - kopie świadectw pracy - kopia dowodu osobistego

Składanie aplikacji - język: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 25.05.2018