Podstawowe informacje

Technik elektryk, elektronik

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KROTOSZYNIE

OFERTA NIEAKTUALNA

Krotoszyn, Wielkopolskie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
11-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2200 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Technik elektryk, elektronik

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: średnie zawodowe
  • stanowisko wymaga posiadania następujących uprawnień Uprawnienia dla elektryków do 1 kV

Zakres obowiązków:

  • wymagania: wykształcenie średnie techniczne, mile widziane doświadczenie na podanym stanowisku, mile widziane uprawnienia eksploatacyjne do 1kV, przy obsłudze urządzeń i instalacjach elektroenergetycznych, sumienność, pracowitość, odpowiedzialność, dokładność zakres obowiązków: naprawa sprzętu elektronicznego, prace przy urządzeniach i instalacjach elektroenergetycznych, utrzymywanie w sprawności stacji uzdatniania wody z prowadzeniem dziennego rejestru

Sposób aplikowania na ofertę:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV + podanie złożyć w siedzibie firmy

Język składanych dokumentów: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 21.06.2018