Szczegóły oferty

Technik elektroradiolog

Grupa Inwestycyjno-Finansowa Sp. z o.o.

gorzów wielkopolski, lubuskie

Data dodania:
2019-05-20

Data pierwszej publikacji:
2019-05-16

Data ostatniej aktualizacji:
2019-07-05

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Artykuł Technik elektroradiolog - obrazek nagłówkowy

Grupa Inwestycyjno-Finansowa, właściciel marki Kompetika, firma doradcza o numerze certyfikatu 7724, dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko:

TECHNIK ELEKTRORADIOLOG
Numer referencyjny ogłoszenia: TER/ZG/102017

Miejsce pracy:
Praca w mammobusie na terenie woj. zachodniopomorskiego lub woj. lubuskiego

Rodzaj pracy: Pełny etat

WYMAGANIA:
- wykształcenie policealne kierunkowe
- prawo jazdy kat. B

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- przygotowanie pacjentów do badania, wyjaśnienie celów oraz procedur
- identyfikacja wszelkich przeciwskazań do przeprowadzenia badania zgodnie ze wszystkimi jego procedurami
- przeprowadzenie badań zgodnie ze wskazaniami i zaleceniami zawartymi w skierowaniu lekarskim
- obsługa urządzeń wykorzystywanych do przeprowadzania badania oraz ich monitoring techniczny
- wykonywanie pełnej dokumentacji z przeprowadzonego badania, przekazanie jej lekarzowi i jej archiwizacja
- utrzymywanie stanowiska pracy w należytej czystości oraz dbanie o stan bezpieczeństwa
- pełna dyspozycyjność

OFERUJEMY:
- stabilne zatrudnienie
- mieszkanie służbowe
- atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.
W temacie prosimy podać numer referencyjny ogłoszenia: TER/ZG/102017
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”