Szczegóły oferty

Technik Elektronik

Metronic AKP sp. z o.o. sp. k.

OFERTA NIEAKTUALNA

Kraków, małopolskie

Data dodania:
2020-06-06

Data pierwszej publikacji:
2020-06-17

Data ostatniej aktualizacji:
2020-07-06

Warunki zatrudnienia:
Pełny etat

Pochodzenie oferty:
Adzuna

Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem, produkcją i sprzedażą urządzeń elektronicznych.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • montaż, uruchamianie, testowanie, serwis urządzeń elektronicznych

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne związane z elektroniką
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • praktyczna umiejętność lutowania ręcznego oraz posługiwania się narzędziami i urządzeniami pomiarowymi stosowanymi w elektronice

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stabilną pracę w centrum Krakowa
  • bezpłatny i bezpieczny parking (również dla rowerów)