Podstawowe informacje

TECHNIK DOSTAWCA

OFERTA NIEAKTUALNA

Szczecin, Zachodniopomorskie

Data publikacji:
23-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 2200 PLN

Opis oferty pracy

Praca - TECHNIK DOSTAWCA

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące - umiejętności: DOŚWIADCZENIE NA STANOWISKU, staż: 1 lat
  • PRAWO JAZDY B - inne zawody: Kierowca samochodu dostawczego, staż: 1 lat

Zakres obowiązków:

  • DOSTARCZANIE TOWARÓW RTV I AGD KLIENTÓW FIRMY. KONTROLA TOWARU POD WZGLĘDEM ILOŚCIOWYM I JAKOŚCIOWYM. ZAŁADUNEK TOWARU WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, UMIEJĘTNOŚĆ NAWIĄZYWANIA KONTAKTÓW I OBSŁUGI KLIENTA, PRAWO JAZDY KAT.B, MIN. 1 ROK DOŚWIADCZENIA W PROWADZENIU POJ. DOSTAWCZYCH DO 3,5 TONY WYNAGRODZENIE 2.200,00 ZŁ + PREMIA PRACA W GODZINACH: 08:00-19:00

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie Mickiewicza 39 Szczecin 70-383 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

PRAWO JAZDY KAT.B

Język(i) aplikowania: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 22.06.2018