Szczegóły oferty

Technik Automatyk

Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.

gliwice, śląskie

Data dodania:
2019-05-15

Data pierwszej publikacji:
2019-05-07

Data ostatniej aktualizacji:
2019-05-20

Data wygaśnięcia:
2019-06-06

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Johnson Matthey Battery Systems to firma będąca europejskim liderem w produkcji litowo-jonowych systemów zasilania dla sektora rowerów i skuterów elektrycznych, elektronarzędzi, pojazdów elektrycznych i hybrydowych.

Miejsce pracy: Gliwice

Zapewnia poprawne działanie urządzeń automatycznych, poprzez udział w montażu oraz diagnozowanie i usuwanie awarii, przy zachowaniu zasad BHP oraz wewnętrznych i zewnętrznych wymagań prawnych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji,
  • Pracę z produktami prestiżowych marek,
  • Indywidualny program wdrożenia,
  • Warunki do rozwoju osobistego i zdobycia nowych doświadczeń,
  • Przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym otoczeniu,
  • Pakiet benefitów firmowych (Multisport; Prywatna opieka medyczna; Ubezpieczenie na życie;  Dofinansowanie do wypoczynku),
  • Praca na 3 zmiany.

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie należytej sprawności maszyn i urządzeń,
  • Wsparcie przy uruchamianiu nowych urządzeń i linii produkcyjnych,
  • Modyfikacja programów w sterownikach PLC maszyn,
  • Analiza i rozwiązywanie problemów w zakresie automatyki,
  • Inicjowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych,
  • Współpraca z innymi działami firmy oraz serwisami zewnętrznymi.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne (automatyk/elektryk/mechatronik),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość konfiguracji i programowania sterowników PLC,
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • Znajomość problematyki związanej z serwisowaniem maszyn produkcyjnych,
  • Dobra organizacja i proaktywne podejście do pracy,
  • Łatwość w nawiązywaniu relacji i komunikowaniu się z innymi,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (jako dodatkowy atut).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku „aplikuj”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych w przypadku, gdy Państwa dokumenty aplikacyjne mogą zostać wykorzystane dla celów przyszłych rekrutacji: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.”

Obowiązek informacyjny:
„Zgodnie z art. 13-14 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwane dalej RODO, informujemy że: Administratorem Danych jest Johnson Matthey Battery Systems Sp. z.o.o. z siedzibą w Gliwicach (ul. Alberta Einsteina 36). Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych możliwy jest pod adresem [email protected] . Do Inspektora Ochrony Danych należy kierować wyłącznie sprawy dotyczące przetwarzania Państwa danych przez Spółkę, w tym realizacji praw osób wynikających z RODO. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. b RODO oraz art. 22 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy Dz.U. 1996 nr 62 poz. 286 z późn.zm.), a pozostałe dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie dobrowolnej zgody kandydata (art. 6 ust.1 lit. a RODO), wyrażonej przez wyraźne działanie potwierdzające jako wysłanie dokumentów aplikacyjnych. Dane wymagane Kodeksem pracy są niezbędne, aby uczestniczyć w procesie rekrutacji. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne. Dane te przetwarzane są przez okres trwania rekrutacji lub przez okres roku jeżeli kandydat wyraził odrębną zgodę na przetwarzanie danych osobowych do potrzeb przyszłych rekrutacji. Wyrażone przez kandydata zgody mogą być wycofane w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody, na podstawie kontaktu kandydata przez kontakt pod adresem [email protected] Dane osobowe będą mogły być ujawnione wyłącznie podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracujących ze Spółką pod kątem doradztwa w zakresie bezpieczeństwa danych i obsługi zatrudnienia. W razie obrony przed roszczeniami, Państwa dane będą mogły dostać ujawnione kancelarii prawnej i firmie doradczej. Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania kopii tych danych, prawo do sprostowania swoich danych, prawo do usunięcia danych w sytuacji, gdy przetwarzanie danych nie następuje w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisów prawa lub w ramach sprawowania władzy publicznej, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00- 193-Warszawa).”