Podstawowe informacje

Team Leader - Produkcja

Randstad

OFERTA NIEAKTUALNA

Płońsk, Mazowieckie

Data publikacji:
18-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
16-01-2019

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Praca - Team Leader - Produkcja

Opis oferty pracy:

Lubisz wyzwania? Masz doświadczenie w zarządzaniu produkcją? Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności miękkie? Chcesz brać czynny udział w budowaniu nowych struktur firmy? Zgłoś się do nas - mamy ciekawą ofertę pracy dla Ciebie.

Oferujemy:

• Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia zawodowego
• Podnoszenie kwalifikacji zawodowych
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Zadania:

• Efektywne prowadzenie procesów produkcyjnych (zarządzanie zasobami ludzkimi i materialnymi)
• Utrzymywanie wydajności linii produkcyjnych zgodnie z założeniami planu produkcyjnego
• Ciągłe doskonalenie zarządzania, procesów, produktów i procedur
• Przygotowywanie raportów produkcyjnych

Wymagania:

• Preferowane wykształcenie wyższe w obszarze inżynierii produkcji
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym
• Wysoko rozwinięte kompetencje w obszarze zarządzania, przywództwa, współpracy, pracy w grupie, komunikacji
• Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
• Umiejętność obsługi komputera (MS Office, systemy typu ERP)
• Umiejętność organizacji pracy własnej oraz podległych pracowników
• Gotowość do wykonywania pracy w systemie 4 brygadowym