Szczegóły oferty

Tarnów - technik farmaceutyczny

OFERTA NIEAKTUALNA

tarnów, małopolskie

Data dodania:
2018-12-20

Data pierwszej publikacji:
2018-12-14

Data ostatniej aktualizacji:
2019-01-16

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
OLX

Artykuł tarnów - technik farmaceutyczny - obrazek nagłówkowy

apteka słoneczna w tarnowie zatrudni technika farmaceutycznego.
osobie zatrudnionej na powyższym stanowisku oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie – 2800 zł netto
- możliwość rozwoju

osoby zainteresowane procesem rekrutacji prosimy o przesłanie cv za pomocą formularza dostępnego na stronie.
*** wymogiem koniecznym jest posiadanie dyplomu technika farmacji i odbyty staż.
prosimy o dopisanie następującej klauzuli: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych (dz. u. 2002 r. , nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Dyrektor lokalizacji tarnów
Ogłoszenie użytkownika OLX tarnów, małopolskie

obecnie poszukujemy dyrektora lokalizacji tarnów. dyrektor lokalizacji tarnów w ramach objęcia tej funkcji będziesz odpowiedzialny/a za: • realizację celów ilościowych i jakościowych na podległych projektach sprzedażowych oraz infolinijnych w lokalizacji w ramach wyznaczonej strategii, • analizę wyników oraz optymalizację kluczowych

Pracownik hurtowni tarnów 2

pracownik hurtowni jesteśmy siecią hurtowni spożywczych eurocash cash&carry – szukamy dynamicznych, zdecydowanych osób! miejsce pracy: ul. tuchowska 74 a, tarnów zgłoś się do nas! mamy dla ciebie: • umowę o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas, • każdą niedzielę wolną od pracy, • pracę w systemie 2-zmianowym, • prywatną opiekę medyczną finansowaną przez firmę

Wykładanie towaru Kaufland Tarnów
FOCUS tarnów, małopolskie

Opis oferty pracy: Szukam osoby do "stałej pracy dodatkowej" przy wykładaniu towaru w Kaufland Tarnów Stawka: 14,70 brutto/h 42 godziny na miesiąc Dni serwisowe: poniedziałek, środa,piątek Umowa zlecenie - praca w godzinach rannych Wymagana książeczka sanepidowska- najlepiej student lub osoba pracująca. Proszę tylko o kontakt osoby poważnie podchodzące do tematu

KIEROWCA TARNÓW - Wiedeń
Bus4u tarnów, małopolskie

Opis oferty pracy: Szukamy kierowcy busa 9 osobowego (TRAFIC, VIVARO) z okolic Tarnowa. Zadania: Przewóz osób na trasie Małopolska-Wiedeń Wymagania: - czynne prawo jazdy kategorii B (minimum 6 lat) - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz prawo jazdy kat E (laweta), - podstawowa znajomość obsługi pojazdów, - utrzymywanie dobrych relacji z klientami, - dbanie o powierzony sprzęt

Pracownik ochrony - tarnów

jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym. obecnie do zespołu na obiekcie handlowym w tarnowie poszukujemy kandydatów na stanowisko:   pracownik ochrony miejsce pracy: tarnów   poszukujemy osób: niekaranych, dyspozycyjnych, sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki, z bardzo dobrą znajomością obsługi komputera

Kierownik punktu własnego | tarnów

opis stanowiska:   twoje zadania: realizacja planów sprzedażowych: indywidualnych i zespołowych planowanie i wdrażanie działań podnoszących wyniki sprzedażowe i jakościowe kontrola przestrzegania standardów pracy oraz procedur play planowanie i organizowanie pracy delegowanie i egzekwowanie realizacji powierzonych zadań coaching i motywowanie