Podstawowe informacje

Tapicer

OFERTA NIEAKTUALNA

Chełm, Lubelskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Tapicer

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie zasadnicze zawodowe - pożądane - inne zawody: Tapicer meblowy - pożądane

Zakres obowiązków:

  • Tapicerowanie mebli w tkaninie i skórze, analiza dokumentacji technicznej, wykańczanie wyrobów tapicerskich pasmanterią, obsługa narzędzi i maszyn stosowanych w tapicerstwie, pozostałe prace tapicerskie związane z produkcją mebli.

Aplikowanie:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie Plac Niepodległości 1 Chełm 22-100 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie do pracy

Składanie aplikacji - język: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 16.06.2018