Szczegóły oferty

Szwaczka maszynowa

OFERTA NIEAKTUALNA

piaseczno, mazowieckie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-08

Data wygaśnięcia:
2018-06-11

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Opis oferty pracy

Artykuł Szwaczka maszynowa - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe - pożądane - umiejętności: praca w szybkim tempie
  • sprawność manualna
  • sprawność fizyczna - inne zawody: Szwaczka maszynowa

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn przemysłowych oraz maszyn do szycia, szycie pokrowców w skórze i z tkanin, szycie pokrowców zgodnie z opracowanymi projektami i wydanymi do niego instrukcjami

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie Szkolna 20 Piaseczno 05-500 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Wymagane dostarczenie następujących dokumentów: CV

Język składanych dokumentów: polski Dodatkowy opis: obsługa maszyn przemysłowych oraz maszyn do szycia, szycie pokrowców w skórze i z tkanin, szycie pokrowców zgodnie z opracowanymi projektami i wydanymi do niego instrukcjami

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).