Szczegóły oferty

Szukamy doświadczonych Wieszaczy Drobiu (najchętniej z SVO) (Holandia, 2669050)

JOBS.PL S.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

amersfoort

Data dodania:
2018-11-02

Data pierwszej publikacji:
2018-10-31

Data ostatniej aktualizacji:
2018-12-30

Warunki zatrudnienia:
Umowa zlecenie/dzieło, Pełny etat

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Light Personeelsdiensten, posiada oferty pracy w różnych sektorach, m.in. w szeroko rozumianej pracy na produkcji, w branży technicznej jak i logistycznej oraz w wielu innych branżach. W początkowej fazie, pracownicy najczęściej pracują na podstawie kontraktu na czas określony, lecz w miarę upływu czasu często istnieje także możliwość bezpośredniego zatrudnienia na dłuższy okres czasu.

Jeśli szukają Państwo ciekawej, odpowiadającej Państwa wymaganiom oferty pracy uprzejmie prosimy o nawiązanie kontaktu z nami oraz o przesłanie nam swojego CV.

Amersfoort
Reference code: 2018/Amersfoort/Wieszacz/jobs.pl

Opis stanowiska:

  • Wieszanie drobiu

Wymagania:

  • najchętniej kandydaci, którzy posiadają certyfikat SVO  oraz własne zakwaterowanie
  • chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
  • motywacja do pracy
  • sumienność

Oferujemy:

  • cotygodniowe wypłaty wynagrodzenia na konto pracownika
  • pracę u cenionego pracodawcy
  • czas pracy 06.00-14.00 (pon.-pt)
  • wynagrodzenie w/g CAO
  • pomoc przy uzyskaniu Sofi/BSN

Wymagane dokumenty:

  • ważny dowód osobisty lub paszport
  • Sofi/BSN albo chęć jego nabycia
  • konto bankowe
  • mile widziany certyfikat SVO

Osoby zainteresowane bądź chcące uzyskać więcej informacji prosimy o przesłanie CV ( z dopiskiem 'Wieszacz Amersfoort')

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia."