Podstawowe informacje

Szlifierz metali

IPF JOBS Sp z oo

OFERTA NIEAKTUALNA

Poznań, Wielkopolskie

Data publikacji:
12-10-2017

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 13 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - Szlifierz metali

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • średnie ogólnokształcące - pożądane - inne zawody: Szlifierz metali, staż: 1 lat
  • Wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie, minimum 1 rok doświadczenia, umiejętność obsługi szlifierki kątowej.

Zakres obowiązków:

  • Szlifowanie spawów. 13 zł brutto za godzinę, 10 godzin tygodniowo

Sposób aplikowania na ofertę:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy

Kontakt z pracodawcą telefoniczny w godzinach 9-17, tel: 61-847-4066

Język(i) aplikowania: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 02.11.2017