Podstawowe informacje

Szlifierz metali (nr 3113)

Intensive Group Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Data publikacji:
15-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
25-05-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 14 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - Szlifierz metali (nr 3113)

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • średnie zawodowe, typ: techniczne - pożądane - umiejętności: ślusarstwo - języki obce: angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - inne zawody: Szlifierz metali, staż: 3 lat

Zakres obowiązków:

  • szlifowanie, prace ślusarskie

Sposób aplikowania na ofertę:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Intensive Group Sp. z o.o. ul. Gimnazjalna 2a, 85-007 Bydgoszcz tel. kontaktowy w godz. 8.00-14.00: 733-264-543

Składanie aplikacji - język: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 30.05.2018