Podstawowe informacje

Szczotkarz- zaopatrzeniowiec

OFERTA NIEAKTUALNA

Środa Śląska, Dolnośląskie

Data publikacji:
01-11-2017

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 2700 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Szczotkarz- zaopatrzeniowiec

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie podstawowe
  • stanowisko wymaga posiadania następujących uprawnień prawo jazdy kat. B - umiejętności: zdolności manualne

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie procesu produkcji, obsługa maszyn szczotkarskich, przygotowanie materiałów i produktów do produkcji, obsługa maszyny sterowanej komputerowo, odbiór materiałów od dostawców i przywóz do firmy.

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej Wrocławska 4 Środa Śląska 55-300

Dokumenty potrzebne do zgłoszenia się na ofertę: cv

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2017