Podstawowe informacje

Stylistka paznokci

BALSAM Grażyna Choma

OFERTA NIEAKTUALNA

Śląskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
16-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Stylistka paznokci

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie średnie zawodowe
  • wykształcenie średnie, ukończone kursy stylizacji paznokci, mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku pracy, umiejętność samodzielnego wykonywania stylizacji paznokci.

Zakres obowiązków:

  • manicure, żelowanie płytki paznokci, hybryda

Aplikowanie na ofertę:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

cv- życiorys zawodowy

Składanie aplikacji - język: polski Dodatkowy opis: ofpr/18/0970| wykształcenie średnie, ukończone kursy stylizacji paznokci, mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku pracy, umiejętność samodzielnego wykonywania stylizacji paznokci.

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 20.06.2018