Szczegóły oferty

Stolarz meblowy

OFERTA NIEAKTUALNA

częstochowa, śląskie

Data dodania:
2017-10-16

Data pierwszej publikacji:
2017-10-16

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-09

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 1300 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Stolarz meblowy - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: gimnazjalne - inne zawody: Stolarz meblowy, staż: 6 miesięcy
  • Ok. 6 miesięcy udokumentowanego doświadczenia w ciąguostatnich 2 lat, obsługa maszyn stolarskich. Dobry stan zdrowia, zdolności manualne.

Zakres obowiązków:

  • Montaż skrzyń do mebli tapicerowanych (duże gabaryty).

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie Szymanowskiego 15 Częstochowa 42-217

skierowanie, CV, świadectwa pracy

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).