Szczegóły oferty

Stolarz meblowy

OFERTA NIEAKTUALNA

brzeg, opolskie

Data dodania:
2017-10-02

Data pierwszej publikacji:
2017-10-02

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Stolarz meblowy - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe - umiejętności: znajomość branży solarskiej i meblarskiej
  • doświadczenie jako stolarz, stolarz meblowy
  • Oferta pracy w ramach RPO WP (III) przeznaczona dla osób pow. 30 r. ż. należących co najmniej do jednej z nast. grup: długotrwale bezrobotne, o niskich kwalifikacjach, niepełnosprawne , kobiety, pow. 50 r. ż., rolnicy i członkowie ich rodzin odchodzący z rolnictwa

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie formatek, oklejanie krawędzi obrzeżami, składanie mebli

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu 1 Maja 3 Tarnobrzeg 39-400

Skierowanie

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).