Podstawowe informacje

Stolarz mebli artystycznych i wzorcowych

Zakład Stolarski Jan Czaplicki

OFERTA NIEAKTUALNA

Łomża, Podlaskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2200 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Stolarz mebli artystycznych i wzorcowych

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • Min. 2 miesiące doświadczenia w zawodzie stolarz stolarki artystycznej, samodzielna obsługa maszyn i urządzeń. Umiejętność wykonywania mebli artystycznych w drewnie. Umiejętność odtwarzania mebli stylowych oraz zdobnictwa.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie mebli artystycznych i stylowych. Obsługa maszyn i urządzeń do obróbki drewna. Montaż mebli oraz ich zdobienie i wykańczanie.

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Skierowanie z PUP w Łomży.

Język(i) aplikowania: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 20.06.2018