Podstawowe informacje

Stażysta z językiem niemieckim w Dziale Finansowym - TER

McKinsey EMEA Shared Services Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Poznań, Wielkopolskie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
21-06-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
praktykant / stażysta

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Praca - Stażysta z językiem niemieckim w Dziale Finansowym - TER
McKinsey EMEA Shared Services

W Centrum Usług Wspólnych McKinsey & Company wspieramy konsultantów z Europy, Afryki oraz Bliskiego Wschodu, m.in. w dziedzinie: finansów, kadr, komunikacji wizualnej, usług asystenckich i innych operacji biznesowych. Zespół Time and Expense Reporting (TER) zajmuje się rozliczaniem czasu pracy oraz kosztów podróży służbowych naszych konsultantów pracujących w biurach niemieckojęzycznych.

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Opracowywanie zestawien kosztow delegacji pracowników z niemieckojezycznych biur McKinsey zgodnie z polityką wewnętrzna firmy
  • Przetwarzanie danych oraz pomoc w świadczeniu podstawowego wsparcia analitycznego, rozwiązywaniu problemów oraz interpretacji danych
  • Korespondencja mailowa z niemieckojezycznymi biurami McKinsey, odpowiadanie na pytania dotyczace zestawien kosztow wyjazdow sluzbowych
  • Przygotowanie i przetwarzanie wydatkow dla niemieckojezycznych biur McKiney
  • Wspomaganie dzialu Time and Expense Reporting w zadaniach ad hoc

Profil:

  • Gotowość do pracy w wymiarze ok 20-25 godzin w tygodniu
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B2
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana
  • Status studenta

We offer:

Międzynarodowe i dynamiczne
środowiskoOtwartość i tolerancjaSzkolenia i rozwójRównowaga
praca vs. życie osobiste Karta lunchowaSpotkania integracyjnePrzekąskiPrzyjazna kultura
organizacyjna InicjatywyNieformalny
dress code Dowiedz się więcejvar ClickMeter_pixel_url="//pixel.watch/9x9x"; tch/d0he' /> I hereby give consent for my personal data included in my application to be processed for the purposes of the recruitment process under the Personal Data Protection Act as of 29 August 1997, consolidated text: Journal of Laws 2016, item 922 as amended.

Aplikacje na ofertę należy składać do 21.06.2018

Sprawdź również inne oferty z branży:

Młodszy Specjalista ds. Organizacji i Zarządzania HISZPAŃSKI
Młodszy Specjalista ds. Organizacji i Zarządzania Poznań, Wielkopolskie

Opis oferty pracy: Młodszy Specjalista ds. Organizacji i Zarządzania z językiem HISZPAŃSKIM Zakres zadań: • bieżące wsparcie administracyjno-organizacyjne kadry zarządzającej • tworzenie zestawień, raportów i prezentacji • przygotowywanie oraz weryfikacja merytoryczna dokumentacji • tł"

zastępca koordynatora kontroli owoców i warzyw,dino polska,krotoszyn
Krotoszyn, Wielkopolskie

obecnie poszukujemy osób na stanowisko: zastępca koordynatora kontroli owoców i warzyw zatrudnionym osobom oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do zajmowanego stanowiska i posiadanych kwalifikacji możliwość pracy w dynami"

pracownik biurowy z językiem niemieckim

praca na stanowisku biurowo-administracyjnym (mile widziani studenci i absolwenci kierunków filologicznych, np. germanistyki, lingwistyki stosowanej, etnolingwistyki) w charakterze asystenta biurowego wymagania: - bardzo dobra / biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie, "

Specjalista ds. archiwizacji
Hunters Sp. z o.o. Grodzisk Wielkopolski, Wielkopolskie

Opis oferty pracy: Jako HUNTERS działamy na Polskim rynku od 25 lat, specjalizując się w kompleksowej ochronie mienia. Zawsze stawiamy na profesjonalizm i jakość świadczonych usług. W związku z nieustannym rozwojem aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Specjalista ds. archiwizacji M"

SPECJALISTA DS. ANALIZ I ROZLICZEŃ
Kilargo Sp. zo.o. Kalisz, Wielkopolskie

• Weryfikacja oraz analiza dokumentów magazynowych i produkcyjnych • Wprowadzanie danych do systemu komputerowego (Axapta) • Rozliczanie sprzedaży detalicznej w systemie komputerowym (Axapta) • Przygotowywanie różnorodnych zestawień, analiz i raportów Wymagania: • Minimum wykształcenie"

Zastępca Kierownika Restauracji KFC
AmRest Sp. z o.o. Kalisz, Wielkopolskie

AmRest to firma prowadząca najsłynniejsze sieci gastronomiczne na całym świecie. Nasze marki w Europie Środkowej to KFC, Pizza Hut, Burger King oraz Starbucks. Zarządzamy ponad 1000 restauracji i kawiarni, zatrudniając blisko 20 tys. pracowników. Każdego dnia, poprzez naszą kulturę „"