Szczegóły oferty

Stażysta - Asystent Architekta

Sud Architekt Polska sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2020-06-06

Data pierwszej publikacji:
2020-06-04

Data ostatniej aktualizacji:
2020-07-06

Warunki zatrudnienia:
Pełny etat

Pochodzenie oferty:
Adzuna

Sud Architekt Polska sp. z o.o. , polski oddział francuskiego konsorcjum Sud Architectes i Sud Groupe z siedzibą w Lyonie, jest studiem architektonicznym usytuowanym w Warszawie i działającym na terenie całej Polski. Architekt Polska Sp. z o.o. zostało stworzone w roku 1996. Obecnie współpracujemy z 30 architektami w Warszawie, 11 z nich posiada uprawnienia do projektowania architektonicznego bez ograniczeń. Specjalizujemy się w projektach centrum wielofunkcyjnych, handlowych i rozrywkowych, użyteczności publicznej, komunikacji i transportu, budynków biurowych, hoteli i budynków mieszkalnych, rewitalizacji obiektów historycznych. Dysponując wykwalifikowanym zespołem specjalistów, działamy jako Główny Architekt Prowadzący, na każdym etapie projektu: od studium wykonalności, przez WZiZT, MPZP i uzyskanie pozwolenia na budowę, po fazę przetargową i wykonawczą wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • współpraca przy opracowaniu dokumentacji technicznej na wszystkich etapach projektowania (koncepcja, projekty budowlane, wykonawcze, projekty zagospodarowania terenu),
  • wyszukiwanie i opracowywanie rozwiązań technicznych oraz specyfikacji materiałowych do wykorzystania w projektach,
  • dbałość o realizację zadań zgodnie z ustalonym harmonogramem,
  • pomoc przy przygotowywaniu rysunków technicznych do projektu
  • wykonywanie niezbędnych obliczeń oraz opisów,
  • wspieranie Project Managera przy sporządzaniu zestawień oraz kalkulacji niezbędnych do realizacji projektu.

Kwalifikacje:

  • kreatywność;
  • entuzjazm i inicjatywa;
  • w trakcie studiów – doświadczenie mile widziane;
  • umiejętność pracy w AutoCAD (znajomość środowiska Revit mile widziana);
  • znajomość zagadnień projektowania obiektów komercyjnych i mieszkaniowych;
  • dobra znajomość języka angielskiego;

Oferujemy:

  • płatny staż
  • możliwością zatrudnienia na stanowisku asystenta architekta po okresie stażu,
  • praca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwości rozwoju zawodowego w ramach kompetentnego i inspirującego zespołu,
  • prywatną opiekę medyczną w przypadku zatrudnienia po okresie stażu.

W ramach aplikacji prosimy o przesyłanie CV
Warunkiem rozpatrzenia CV jest przesłanie PORTFOLIO dotychczasowych prac.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.