Podstawowe informacje

Staż Jesienny 2018

Citi Service Center Poland

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
18-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
11-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
praktykant / stażysta

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - Staż Jesienny 2018

If you want to understand how business operates globally, Citi Service Center is a perfect place for you.

Citi Service Center Poland was launched in 2005 as a part of an initiative to establish a network of service centers providing shared services to other entities operating within the Citigroup around the world. Currently we provide services to over 90 countries on 6 continents. Thus we’re creating a unique opportunity to work in an international environment, with our employees using 29 languages every day.

We recognize and develop talents and invest in people who are ready for challenges. Our primary objective is innovation. We are following trends and combining development opportunities for our employees with the use of new technologies, for instance the mobile access to knowledge portals and other online resources (e.g. from MIT or Harvard).

Citi Service Center Polska świadczy usługi na rzecz innych podmiotów na świecie działających w ramach Citigroup. Citi Service Center Polska zatrudnia ponad 4000 wysoko wykwalifikowanych pracowników w dwóch miastach: Warszawie i Olsztynie. Świadczymy usługi w ponad 96 krajach Europy, Azji, Afryki, obu Ameryk oraz Australii.

Location: Warszawa

For English speakers - please use the “Aplikuj” button below.

Oferujemy możliwość podjęcia pracy na ½, ¾ etatu lub na pełny etat.

Damy Ci wiedzę i umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu

Po pomyślnym przejściu procesu rekrutacji, weźmiesz udział w 2–dniowym szkoleniu wprowadzającym do organizacji. Następnie, dołączysz do dedykowanego zespołu, w którym przez kolejne trzy miesiące będziesz realizował/a ustalone projekty.

Jako uczestnik Programu, będziesz miał/-a niepowtarzalną możliwość pracy w zróżnicowanym środowisku biznesowym. Markets & Securities Services (MSS) to szeroki obszar usług, który obejmuje min.:  wycenę funduszy inwestycyjnych, rejestrację transakcji,  rejestrowanie działań korporacyjnych (np. bonusy, dywidendy, fuzje, prawa pierwokupu) i usług zaufania, a także Middle Office (alokowanie transakcji między brokerami a depozytariuszami). Obszar ten jest globalną jednostką, która odpowiada za wszystkie rachunki papierów wartościowych i usług księgowych związanych z funduszami..

Do aplikowania zapraszamy studentów oraz uczniów szkół policealnych z kierunku finanse, bankowość, ekonometria, matematyka, statystyka, metody ilościowe itp.

Jesteś odpowiednim kandydatem, jeśli..

  • Bardzo dobrze znasz angielski
  • Jesteś kreatywny, ambitny i angażujesz się w powierzone Ci zadania
  • Dobrze odnajdujesz się w pracy grupowej
  • Stawiasz na ciągły rozwój
  • Aktywnie działasz w organizacjach studenckich, kołach naukowych lub/i wolontariacie

 Program oferuje:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowej organizacji;
  • Wsparcie w ukierunkowaniu Twojej kariery zawodowej poprzez ciekawe szkolenia oraz wsparcie mentora
  • Możliwość kontynuowania pracy w Citi po zakończeniu Programu
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitów (w tym pakiet opieki zdrowotnej oraz karta Multisport);
  • Możliwość uzyskania feedback’u w czasie rekrutacji oraz po jej zakończeniu
   Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Termin składania aplikacji: 31.10.2018

Proces rekrutacyjny został rozpoczęty - zapraszamy do składania aplikacji już teraz!

Pamiętaj również o załączeniu CV w języku angielskim.

Prosimy również o zawarcie w aplikacji poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Please be informed that we will contact selected candidates only.
Citi is registered trademark of Citigroup Inc., used under license. Citigroup Inc. and its subsidiaries are also entitled to rights to certain other trademarks contained herein.
www.citibankeurope.plCitibank Europe PLC

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2018