Podstawowe informacje

Starszy Specjalista/Ekspert – Menedżer Produktu

TUiR WARTA S.A.

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
02-08-2018

Data ostatniej aktualizacji:
04-08-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - Starszy Specjalista/Ekspert – Menedżer Produktu

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Starszy Specjalista/Ekspert – Menedżer Produktu Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: SEMP/WAW/KT/KS/08/18

Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie:
  • zarządzanie powierzonym portfelem produktów ubezpieczeniowych,
  • wypracowywanie i wdrażanie nowych oraz modyfikacja istniejących produktów ubezpieczeniowych,
  • uzgadnianie/optymalizowanie procesów dot. sprzedaży i obsługi produktów ubezpieczeniowych,
  • współpraca z innymi jednostkami w zakresie oferowania zarządzanych produktów,
  • monitoring wskaźników sprzedażowych i jakościowych oraz reagowanie na odchylenia.
Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne,
  • minimum 2-letnie doświadczeniew obszarze tworzenia produktów ubezpieczeniowych, mile widziane w obszarze bancassurance & affinity,
  • znajomość produktów bancassurance i affinity,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • samodzielność, dokładność, terminowość,
  • komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej.
Zainteresowanym współpracą oferujemy:
  • umowę o pracę na zastępstwo (ok. 1,5 roku),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • ciekawą pracę w renomowanej instytucji ubezpieczeniowej,
  • pakiet świadczeń socjalnych.

Dołącz do nas!
ZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY O WYSŁANIE CV
ZA POMOCĄ PRZYCISKU "Aplikuj teraz"

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikacje na ofertę należy składać do 01.09.2018

Sprawdź również inne oferty z branży:

Specjalista ds. Merytorycznej Likwidacji Szkód Komunikacyjnych
Link4 Warszawa, Mazowieckie

WYBIERZ FIRMĘ, KTÓRĄ BĘDZIESZ MÓGŁ/MOGŁA KSZTAŁTOWAĆ   Dynamicznie rozwijająca się firma Link4 , lider ubezpieczeń direct w Polsce, zwycięzca rankingu na Najlepszego Pracodawcę w Polsce w latach 2013, 2014, 2016 w kategorii duże firmy oraz Odpowiedzialny Pracodawca – Lid"

Agent ubezpieczeniowy
Mazowieckie

Zakres obowiązków: pozyskiwanie klientów, obsługa klienta w terenie, wystawianie polis ubezpieczniowych, rozliczanie dokumentów, planowanie spotkań, korespondencja z klientami i zakładami ubezpieczeń Wymagania: - wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne - upraw"

Specjalista ds. Merytorycznej Obsługi Szkód Złożonych
AXA Warszawa, Mazowieckie

Specjalista ds. Merytorycznej Obsługi Szkód Złożonych Miejsce pracy: Warszawa Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie: Kompleksowa obsługa procesów związanych z merytoryczną likwidacją szkód komunikacyjnych w tym rozpatrywanie roszczeń w zakresie utraconych dochod"

Młodszy Specjalista ds. Aktuarialnych
Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Warszawa, Mazowieckie

MŁODSZY SPECJALISTA DS. AKTUARIALNYCH Miejsce pracy: Warszawa ZAKRES OBOWIĄZKÓW Do głównych zadań będzie należało zapewnienie wsparcia w realizacji procesów aktuarialnych: kalkulacja rezerw techniczno-ubezpieczeniowych analizy danych kalkulacje na potrzeby planowania"

Młodszy Specjalista ds. Bezpieczeństwa Informacji
AVIVA Warszawa, Mazowieckie

Aviva należy do liderów rynku ubezpieczeń w Europie, działa też w Azji i w Kanadzie. Dla 33 milionów klientów w 16 krajach pracuje blisko 30 tys. pracowników. Aviva docenia ludzi za to kim są i za wkład, który wnoszą. Dołącz do naszego zespołu!   O! Nareszcie jesteś! Idealne w"

Menedżer Sprzedaży
Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Mazowieckie

MENEDŻER SPRZEDAŻY Miejsce pracy: województwo mazowieckie ZAKRES OBOWIĄZKÓW nadzorowanie pracy podległej sieci w zakresie zawieranych umów, terminowości rozliczeń i terminowości wpłat zainkasowanej składki podejmowanie działań zapewniających rozwój sieci sprzedaży op"