Szczegóły oferty

Starszy specjalista ds. zakupów bezpośrednio produkcyjnych

Grafton Recruitment Sp. z o. o.

gliwice, śląskie

Data dodania:
2019-02-10

Data pierwszej publikacji:
2019-02-06

Data ostatniej aktualizacji:
2019-04-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski, niemiecki

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Gliwice
7-21-52876

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby zainteresowanej rozwojem na stanowisku: Starszy specjalista ds. zakupów bezpośrednio produkcyjnych

Zakres obowiązków:

- tworzenie i wdrażanie strategii zakupowych w zakresie podległych geograficznie rynków, ocena i akceptacja dostawców z zastosowaniem metod analizy ryzyka

- tworzenie, wdrażanie oraz ciągła poprawa lokalnych procedur zakupowych

- modyfikacja procesów w ramach procesu zakupowego

- koordynowanie procesów zakupowych materiałów bezpośrednio produkcyjnych w szczególności poprzez:

- przetwarzanie zapytań, składanie i obsługę zamówień

- przetwarzanie i obsługę reklamacji, nadzór terminowości realizacji

- współpracę z sekcją organizacji przedsiębiorstwa w zakresie fakturowania obrotu towarowego

- realizację polityki zakupowej grupy

Wymagania:

- praktyczna znajomość języka angielskiego

- znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

- doświadczenie w realizacji procesów zakupowych w firmie produkcyjnej

- znajomość dokumentacji handlowej i procedur zakupowych

- wysoki poziom umiejętności w zakresie komunikacji i negocjacji

- samodzielność, zaangażowanie w realizację celów firmy, odpowiedzialność i nastawienie na współpracę

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa i premia)

- praca w międzynarodowym środowisku przy realizacji ciekawych pod względem technicznym projektów

- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych dzięki merytorycznemu wsparciu ekspertów posiadających wieloletnie doświadczenie w obszarze zakupów

- możliwość stałego podnoszenia kompetencji językowych

- bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multi-Sport, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, kursy językowe, bony świąteczne)

- możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy

- przyjazna atmosfera pracy

- praca w rozpoznawanej, stabilnej firmie, znajdującej się w fazie dużego wzrostu i poszerzania grupy odbiorców

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=produkcja