Szczegóły oferty

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

ABB Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Poznań, wielkopolskie

Data dodania:
2019-10-25

Data pierwszej publikacji:
2019-10-24

Data ostatniej aktualizacji:
2019-11-13

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
praca.pl

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: PL69604656_E13

Dołącz do firmy ABB i podejmij pracę w zespole mającym wpływ na tworzenie przyszłości, w której innowacyjne technologie cyfrowe będą zapewniały większy dostęp do czystszej energii.

Regionalne Centrum Aplikacji Zrobotyzowanych znajdujące się w Warszawie, to jedno z pięciu tego typu centrów ABB na świecie, tworzących innowacyjne, dostosowane do potrzeb europejskich klientów stanowiska zrobotyzowane, w zakresie pakowania, sortowania i paletyzacji. Aktualnie szukamy osoby na stanowisko: Starszego Specjalisty ds. Sprzedaży, jeśli chcesz nam pomóc w rozwoju – Aplikuj!

Pracując na stanowisku Starszego Specjalisty ds. Sprzedaży będziesz odpowiedzialny(-a) za sprzedaż nowatorskich urządzeń firmy ABB przeznaczonych do pakowania, paletyzacji i sortowania (pick and place) w Polsce. Twoim przełożonym będzie Manager ds. Marketingu i Sprzedaży, a Twoja praca będzie polegała na wykorzystywaniu swojego doświadczenia i motywacji do nawiązywania długotrwałych relacji z klientami, określając rozwiązania, które pozwolą skutecznie sprostać potrzebom klientów.

Zadania:
  • Stymulowanie wielkości sprzedaży oraz marży w ramach portfolio ABB
  • Nawiązywanie i utrzymywanie solidnych relacji z klientami poprzez doskonałą obsługę i dzięki posiadanej wiedzy na temat potrzeb klientów oraz rozwiązań firmy ABB.
  • Tworzenie ofert i planów sprzedażowych wraz z działem marketingu i innymi, zapewnianie dokładności pod względem technicznym i finansowym.
  • Wnoszenie wkładu w działania związane z określaniem i rozwijaniem nowych rozwiązań technologicznych we współpracy z działem koncepcyjnym.
  • Monitorowanie trendów panujących wśród klientów oraz na rynkach w celu tworzenia skutecznych działań marketingowych (branża spożywcza, kosmetyczna, chemiczna).
  • Kierowanie się najważniejszymi wartościami bezpieczeństwa i uczciwości, jakie wyznaje firma ABB, co oznacza branie odpowiedzialności za własne działania i jednoczesne troszczenie się o swoich współpracowników oraz o firmę.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane automatyka, robotyka, mechanika, logistyka).
  • Doświadczenie w zakresie sprzedaży urządzeń przeznaczonych do pakowania, paletyzacji i sortowania (pick and place).
  • Solidna wiedza i/lub doświadczenie w branży spożywczej, kosmetycznej lub chemicznej.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość programu SalesForce będzie dodatkowym atutem.
  • Sprawdzona umiejętność rozwijania i zarządzania relacjami z klientami.
  • Podejście oparte na współpracy i dostarczaniu rozwiązań oraz bardzo dobre umiejętności w zakresie komunikacji.
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie w międzynarodowym środowisku.
  • Pracę z dużymi firmami na rynku FMCG.
  • Prywatną opiekę medyczną, którą możesz objąć swoich bliskich.
  • Samochód służbowy, który możesz wykorzystywać do celów prywatnych.
  • Możliwość pracy zdalnej.
  • Cykliczne szkolenia produktowe i sprzedażowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV  wybierając przycisk aplikacyjny.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”
„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji”

Poznaj

26

aktualnych ofert pracy

Zobacz na mapie

Dlaczego warto?

ABB jest globalnym liderem kształtującym przyszłość w dziedzinie cyfryzacji przemysłu. Każdego dnia pracownicy ABB na całym świecie pracują nad rozwiązaniem największych problemów współczesnych czasów, takich jak dostarczanie ekologicznej energii, zwiększanie wydajności i wprowadzanie strategii zrównoważonego rozwoju.

Więcej