Szczegóły oferty

Starszy specjalista ds. rozwoju oprogramowania

OFERTA NIEAKTUALNA

wrocław, dolnośląskie

Data dodania:
2017-12-01

Data pierwszej publikacji:
2017-12-01

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 15000 PLN

Artykuł Starszy specjalista ds. rozwoju oprogramowania - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie wyższe (w tym licencjat), typ: informatyczne - języki obce: angielski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły - inne zawody: Specjalista do spraw rozwoju oprogramowania systemów informatycznych
  • 1) wykształcenie: wyższe informatyczne, 2) staż pracy: minimum 8 lat jako programista aplikacji, 3) umiejętność-specjalność: - znajomość HTNL5, SASS, SVN, TYPESCRIPT, ANGULARJS, REST, NPM, GULP, JAVASCRIPT, - zaawansowana wiedza na temat BACKBONE.JS, KNOCKOUT.JS, - ekspercka znajomość platformy MICROSOFT.NET i języka programowania C#, - doskonałe komunikacyjne i organizacyjne umiejętności, 4) inne: biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie ze względu na międzynarodowy charakter pracy

Zakres obowiązków:

  • 1. Rozwój oprogramowania, 2. Projektowanie oprogramowania, 3. Testowanie oprogramowania, 4. Wsparcie techniczne, 5. Wykonywanie innych zadań zleconych przez pracodawcę.

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu Gliniana 20/22 Wrocław 50-525

Składanie aplikacji - język: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).