Podstawowe informacje

Starszy specjalista ds. rozwoju oprogramowania

OFERTA NIEAKTUALNA

Wrocław, Dolnośląskie

Data publikacji:
01-12-2017

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 15000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Starszy specjalista ds. rozwoju oprogramowania

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat), typ: informatyczne - języki obce: angielski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły - inne zawody: Specjalista do spraw rozwoju oprogramowania systemów informatycznych
  • 1) wykształcenie: wyższe informatyczne, 2) staż pracy: minimum 8 lat jako programista aplikacji, 3) umiejętność-specjalność: - znajomość HTNL5, SASS, SVN, TYPESCRIPT, ANGULARJS, REST, NPM, GULP, JAVASCRIPT, - zaawansowana wiedza na temat BACKBONE.JS, KNOCKOUT.JS, - ekspercka znajomość platformy MICROSOFT.NET i języka programowania C#, - doskonałe komunikacyjne i organizacyjne umiejętności, 4) inne: biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie ze względu na międzynarodowy charakter pracy

Zakres obowiązków:

  • 1. Rozwój oprogramowania, 2. Projektowanie oprogramowania, 3. Testowanie oprogramowania, 4. Wsparcie techniczne, 5. Wykonywanie innych zadań zleconych przez pracodawcę.

Sposób aplikowania na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu Gliniana 20/22 Wrocław 50-525

Język(i) aplikowania: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2017