Szczegóły oferty

Starszy Specjalista ds. Produktów Transakcyjnych w biurze Cash Management

Bank Gospodarstwa Krajowego

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie, Polska

Data dodania:
2018-10-14

Data pierwszej publikacji:
2018-10-12

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-13

Data wygaśnięcia:
2018-11-11

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

top

BGK to państwowy bank rozwoju - centrum kompetencyjne w finansowaniu projektów infrastrukturalnych, eksportu, spółek komunalnych i samorządów. Dzięki naszej unikalnej roli we wspieraniu wzrostu ekonomicznego Polski, oferujemy możliwość rozwoju zawodowego w jedynej takiej organizacji w Polsce, pobudzającej przedsiębiorczość i podnoszącej jakość życia Polaków. Zapewniamy stabilne zatrudnienie w  rozwijającym się i nowoczesnym banku z tradycjami, a także atrakcyjny pakiet szkoleń oraz świadczeń socjalnych.

Starszy Specjalista ds. Produktów Transakcyjnych
w biurze Cash Management
Miejsce pracy: Warszawa

Odpowiedzialność i zadania:

  • Zarządzanie ofertą produktów i usług bankowości transakcyjnej w szczególności w obszarze depozytów (rachunków bieżących i terminowych, rachunków powierniczych i zastrzeżonych)
  • Opracowanie koncepcji produktu (regulacje produktowe, parametry produktu i funkcjonalności, procesy biznesowe) odpowiadającej potrzebom klientów, trendom rynkowym a także strategii Banku i otoczenia prawnego
  • Monitorowanie zmian w aktach normatywnych, rynku i identyfikowanie nowych bądź modyfikacji istniejących rozwiązań produktowych, zgodnych ze strategią Banku
  • Pełny nadzór nad regulacjami produktowymi (regulaminy, umowy, instrukcje wewnętrzne), dbałość o zgodność z obowiązującym prawem
  • Wdrażanie i modyfikacja produktów w systemach, aplikacjach bankowych i dbałość o poprawność ich funkcjonowania
  • Przygotowywanie analiz, raportów i informacji sprzedażowych dla produktów
  • Reprezentowanie Banku na posiedzeniach komitetów Banku a także liderowanie projektom realizowanym w obszarze produktów cash management
  • Wsparcie merytoryczne w procesie sprzedaży i dbałość o adekwatność materiałów marketingowych

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość produktów z obszaru produktów depozytowych, wiedza w zakresie innych produktów Cash Management będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień legislacyjnych związanych z funkcjonowaniem produktu
  • Znajomość funkcjonowania, strategii oferowania i wyceny produktu
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Biegła obsługa pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Dużą samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Doskonałą lokalizację biura (ścisłe centrum) z własną rowerownią i kantyną
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, świadczenia z ZFŚS, pracowniczy program emerytalny)
  • Sekcje sportowe np. piłka nożna, narciarstwo, rowery, biegi, żeglarstwo
  • Program wolontariatu pracowniczego z godzinami wolnymi na jego realizację

Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim za pomocą przycisku Aplikuj

  • Oferta powinna zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • Zastrzegamy możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami