Szczegóły oferty

Starszy Specjalista ds. Inżynierii Oprogramowania

SMT SOFTWARE SERVICES S.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

wrocław, dolnośląskie

Data dodania:
2017-11-03

Data pierwszej publikacji:
2017-11-03

Data ostatniej aktualizacji:
2017-12-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-09

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 13500 PLN

Artykuł Starszy Specjalista ds. Inżynierii Oprogramowania - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: wyższe (w tym licencjat), typ: informatyczne - języki obce: angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - inne zawody: Programista aplikacji, staż: 7 lat
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne, staż pracy: minimum 7 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, w tym 7 lat doświadczenia z C#, preferowana znajomość: JavaScript, jQuery, Html, Css, Botstrap, Silverlight, Wpf, PhoneGap, Angular.js, C#, Asp.Net MVC 4/5, Enity Framework, LINQ, Windows Forms, Java, Android, T-SQL, MySQL, Windows Phone, znajomość procesu Agile, znajomość frameworków .NETowych, bycie proaktywnym, zmotywowany i entuzjastyczny team player, ktoś, kto pokazuje inicjatywę, język angielski na poziomie dobrym

Zakres obowiązków:

  • Programowanie C#. Miejsce pracy: Wrocław, ul. Kościuszki 29 (siedziba firmy) i według zleceń Pracodawcy.

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy

Język(i) aplikowania: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).