Podstawowe informacje

Starszy Specjalista ds. Inżynierii Oprogramowania

SMT SOFTWARE SERVICES S.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

Wrocław, Dolnośląskie

Data publikacji:
03-11-2017

Data ostatniej aktualizacji:
01-12-2017

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 13500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Starszy Specjalista ds. Inżynierii Oprogramowania

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat), typ: informatyczne - języki obce: angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - inne zawody: Programista aplikacji, staż: 7 lat
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne, staż pracy: minimum 7 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, w tym 7 lat doświadczenia z C#, preferowana znajomość: JavaScript, jQuery, Html, Css, Botstrap, Silverlight, Wpf, PhoneGap, Angular.js, C#, Asp.Net MVC 4/5, Enity Framework, LINQ, Windows Forms, Java, Android, T-SQL, MySQL, Windows Phone, znajomość procesu Agile, znajomość frameworków .NETowych, bycie proaktywnym, zmotywowany i entuzjastyczny team player, ktoś, kto pokazuje inicjatywę, język angielski na poziomie dobrym

Zakres obowiązków:

  • Programowanie C#. Miejsce pracy: Wrocław, ul. Kościuszki 29 (siedziba firmy) i według zleceń Pracodawcy.

Wytyczne do aplikacji:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy

Język(i) aplikowania: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 09.11.2017