Podstawowe informacje

Starszy referent ubezpieczeń

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Odział Regionalny w Koszalinie

OFERTA NIEAKTUALNA

Koszalin, Zachodniopomorskie

Data publikacji:
23-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
24-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2700 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Starszy referent ubezpieczeń

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie średnie zawodowe
  • wyższe (w tym licencjat) - dodatkowe - umiejętności: prowadzenie samochodu (prawo jazdy kategorii B)
  • praca w zespole
  • wykształcenie min średnie, preferowane administracyjne lub ekonomiczne, w przypadku wykształcenia średniego co najmniej 1 rok stażu pracy, znajomość przepisów ustawy o ubezpieczeniu społecznym rolników i statutu KRUS, znajomość ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych, umiejętność sporządzania pism i notatek, umiejętność obsługi aplikacji i urządzeń biurowych, wysoka kultura osobista, orientacja na interesanta, mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności

Zakres obowiązków:

  • Praca na stanowisku urzędniczym, prace administracyjno- biurowe.

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Szczegółowe informacje na temat oferty znajdują się na stronie www.bip.krus.gov.pl w zakładce " Praca w KRUS" a następnie " OR w Koszalinie " Dodatkowe informacje: praca w godz. 7:00 - 15:00

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 04.06.2018