Szczegóły oferty

Starszy referent ds. kadrowo-administracyjnych

MIEJSKI ZESPÓŁ ŻŁOBKÓW W LUBLINIE

OFERTA NIEAKTUALNA

lublin, lubelskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-08

Data wygaśnięcia:
2018-06-11

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 2800 PLN

Artykuł Starszy referent ds. kadrowo-administracyjnych - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie zawodowe
  • wyższe (w tym licencjat) - pożądane - umiejętności: Obsługa urządzeń biurowych - dodatkowe
  • KOMUNIKATYWNOŚĆ - dodatkowe
  • obsługa komputera(MS OFFICE,EXCEL,WORD) - dodatkowe
  • bardzo wysoka kultura osobista - dodatkowe - inne zawody: Pozostali pracownicy działów kadr, staż: 2 lat
  • Wymagania niezbiędne: Wykształcenie wyższe lub średnie z 2 letnim stażem o specjalności umożliwiającej wykonywanie zadań na stanowisku. Wymagania dodatkowe: Znajomość przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, opieki nad dziećmi do lat 3, pracowników samorządowych, ochrony danych osobowych. Znajomość funkcjonowania jednostki samorządu terytorialnego. Doświadczenie w pracy 2 lata. Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (program WORD, EXCEL) i umiejętność obsługi urządzeń biurowych. Umiejętność organizacji i planowania pracy, zdolnoś

Zakres obowiązków:

  • - Prowadzenie akt osobistych - sporządzanie umów o pracę, aneksów, świadectw pracy i innych dokumentów dotyczącychspraw pracowniczych zgodnie z obowiązkami i przepisami - wyliczznie stażu pracy, ustalanie prawo do nagród jubileuszowych - wystawianie skieirowań na badania profilaktyczne - obsługa programu Kadry-Vulcan - naliczanie i sporządzanie listy płac, zgodnie z obowiązującymi przepisami w programie Vulcan-Płace terminowe, zgodne z przepisami rozliczanie zwolnień lekarskich i prowadznie związanej z tym dokumentacji - obsługa programu PŁATNIK - sporządzanie przelewów dotyczących potrącej, wynikających z wynagrodzeń - sporządzanie rocznych informacji do ZUS i Urzędu Skarbowego - wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu dla pracowników - przygotowywanie sprawozdań do GUS i Urzędu Miasta - archiwizacja dokumentacji wytworzonej na stanowisku W związku z ogłoszonym naborem rozpatrywane będą tylko złożone oferty przez kandydatów w formie wskazanej w ogłoszeniu i kompletem niezbędnych dokumentów. Szczegółowe informacje: https://bip2.lublin.eu/bip/mzz/index.php?t=200&id=72797

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).