Szczegóły oferty

Starszy Programista Java(8)

TeamQuest Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2019-02-10

Data pierwszej publikacji:
2019-02-08

Data ostatniej aktualizacji:
2019-03-12

Data wygaśnięcia:
2019-03-10

Warunki zatrudnienia:
Umowa zlecenie/dzieło, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
jobs.pl

Dla naszego Klienta, firmy tworzącej dedykowane platformy sprzedażowe, rozwiązanie e-commerce dla największych globalnych Klientów z branży finansowej, ubezpieczeniowej, audytowej czy produkcyjnej, działającej na rynku od ponad 20 lat, szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie)

Nr ref: 33570/jobs.pl

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego w języku Java (aplikacje webowe),
  • minimum 1 rok doświadczenia w utrzymaniu systemów produkcyjnych,
  • chęć pracy przy utrzymaniu systemów produkcyjnych,
  • znajomość zagadnień związanych z monitoringiem aplikacji produkcyjnych i rozwiązywaniem problemów wydajnościowych,
  • dobra znajomość języka SQL i bazy danych PostgreSQL,
  • dobra znajomość systemu kontroli wersji git,
  • Linux - znajomość systemu od strony użytkownika,
  • znajomość technologii webowych (HTML, CSS, JavaScript),
  • znajomość protokołu HTTP.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o świadczenie usług (B2B)
  • pracę w niewielkich zespołach pod kierownictwem doświadczonych inżynierów,
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami i najlepszymi praktykami inżynieryjnymi,
  • dobrą organizację, unikalną atmosferę i komfortowe warunki pracy,
  • udział w szkoleniach i certyfikacji platformy e-commerce SAP Hybris,
  • możliwość rozwoju w kierunkach: Architekt Systemów, Kierownik Zespołu,
  • opiekę medyczną (Medicover) i indywidualne zajęcia z profilaktyki wad postawy (ćwiczenia, masaże) prowadzone przez doświadczonych rehabilitantów w siedzibie firmy,
  • kartę Multisport,
  • wyjazdy integracyjne oraz imprezy okolicznościowe,

Obowiązki:

  • wdrażanie oraz utrzymywanie portali www z wykorzystaniem autorskiej platformy CMS klasy Enterprise serwującej strony w technice RWD.
  • tworzenie aplikacji internetowych w technologii JEE (praca z Java8, Spring4)
  • tworzenie dokumentacji do wykonanych aplikacji,
  • pisanie testów jednostkowych do tworzonych aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.