Podstawowe informacje

Starszy Konsultant SAP CRM K/M (j. angielski)

OFERTA NIEAKTUALNA

Mazowieckie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 18500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Starszy Konsultant SAP CRM K/M (j. angielski)

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: wyższe (w tym licencjat), typ: informatyczne - umiejętności: Oprogramowanie SAP
  • System CRM - języki obce: angielski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły - inne zawody: Pozostali specjaliści do spraw rozwoju systemów informatycznych, staż: 1 lat
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • co najmniej 1 rok profesjonalnego doświadczenia funkcjonalnego (projektowanie, konfigurowanie, wdrażanie) z systemem SAP CRM, doświadczenie w pełnym cyklu życia projektu (projektowanie, realizacja, testowanie, przygotowanie do startu, start produktywny i wsparcie), ze wskazaniem na wdrożenie obszaru SAP CRM Interaction Center
  • znajomość technologii Computer Telephony Integration (CTI) będzie dodatkowym atutem
  • doskonałe umiejętności analityczne i uporządkowane podejście do rozwiązywania problemów
  • zZaawansowane umiejętności w komunikacji interpersonalnej oraz prowadzeniu prezentacji
  • umiejętność pracy w zespole zorientowanej na wynik
  • samodzielność oraz pozytywne nastawienie do pracodawcy i współpracowników
  • umiejętność pracy w dynamicznym i globalnym środowisku (świadomość różnic kulturowych)
  • gotowość do podróży służbowych (do 30% czasu w skali roku)
  • doskonała znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i piśmie. Obowiązki: przełożenie wymagań biznesowych na funkcjonalności systemu, zarówno w postaci rozszerzeń systemowych jak i elementów odpowiedniej konfiguracji systemowej
  • projektowanie i wdrażanie nowych funkcjonalności w SAP CRM oraz procesów biznesowych w obszarze SAP CRM Interaction Center
  • konfiguracja rozwiązań w SAP CRM Interaction Center zgodnie z definicją / wymaganiami procesów
  • prowadzenie małych / średnich projektów w obszarach SAP CRM Service / lub SAP CRM Interaction Center
  • tworzenie i współudział w budowaniu szczegółowych planów prac dla własnych projektów. Tworzenie i/lub weryfikacja funkcjonalnych i technicznych specyfikacji dla systemowych rozszerzeń, interfe

Zakres obowiązków:

  • j.w.

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 24.05.2018