Szczegóły oferty

Starszy konsultant Microsoft Dynamics AX- Branża Finanse

TeamQuest Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2018-11-16

Data pierwszej publikacji:
2018-10-17

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-29

Data wygaśnięcia:
2018-11-16

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
jobs.pl

Dla przedstawiciela międzynarodowej grupy kapitałowej, poszukujemy Starszego Programistę Microsoft Dynamics AX. Firma jest czołowym partnerem Microsoft w zakresie wdrażania systemów klasy ERP. Z sukcesem wdraża Microsoft Dynamics 365 w przedsiębiorstwach od początku istnienia systemu na polskim rynku od 2003 roku. Nasz klient wyróżnia się zgranym zespołem, który lubi ze sobą pracować. Dołączenie do zespołu to gwarancja zdobycia eksperckiej wiedzy i merytorycznego wsparcia, z drugiej strony przyjaznej atmosfery i wielu dodatkowych atrakcji.

Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie)

Nr ref: 31400/jobs.pl

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Wymagania:

  • min. 5 lat doświadczenia w przynajmniej kilku pełnych wdrożenia MS Dynamics AX w obszarze finansów;
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i komunikacyjne;
  • umiejętność modelowania procesów biznesowych;
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;
  • umiejętność tworzenia dokumentacji użytkowej;
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Dodatkowe atuty:

  • znajomość notacji BPMN.

Oferujemy:

  • pracę w najnowszej wersji AX- D365;
  • pracę zdalną po wdrożeniu;
  • zdobycie eksperckiej wiedzy i merytorycznego wsparcia;
  • wyjazdy integracyjne;
  • benefity pracowniczne tj. opieka medyczna w Lux Medzie, karta sportowa Benefit.

Obowiązki:

  • wdrażanie rozwiniętych MS Dynamics AX w obszarze finansów;
  • współpraca z klientem na wszystkich etapach projektu;
  • analiza potrzeb i wymagań biznesowych;
  • rekomendowanie możliwości rozbudowy i optymalizacji systemu;
  • parametryzacja i przygotowanie systemu na podstawie wymagań klienta i specyfiki procesów biznesowych klienta;
  • wsparcie użytkowników systemu;
  • prowadzenie szkoleń indywidualnych i grupowych dla użytkowników końcowych;
  • tworzenie dokumentacji projektowej;
  • codzienna współpraca z dziełem programistów nad zmianami systemu EPR.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.