Podstawowe informacje

starszy inspektor w Biurze Finansowo-Inwestycyjnym (nr 3162)

Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy

OFERTA NIEAKTUALNA

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Praca - starszy inspektor w Biurze Finansowo-Inwestycyjnym (nr 3162)
Zakres obowiązków: Główne obowiązki: - naliczanie wynagrodzenie i innych świadczeń przysługujących pracownikom Urzędu ze stosunku pracy oraz sporządza listy płac w celu wypełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa - naliczanie zasiłków opiekuńczych , macierzyńskich, chorobowych, rodzicielskich, świadczeń rehabilitacyjnych w celu wywiązania się z przepisów prawa obowiązującego w zakresie ubezpieczeń społecznych - sporządzanie miesięcznych deklaracji DRA, raportów RCA, raportów RSA w celu terminowego przekazania ich drogą elektroniczną do ZUS -zgłaszanie i wyrejestrowanie pracowników oraz członków ich rodzin do odpowiednich ubezpieczeń w programie ZUS Płatnik - sporządzanie przelewów wynagrodzeń przelewów pracowników, przelewów należnych potrąceń z wynagrodzenia oraz przelewów ZUS i US - wprowadzanie danych ewidencyjnych do programu kadrowo-płacowego oraz prowadzenie kartotek wynagrodzeń i kartotek zasiłkowych pracowników Urzędu - sporządzanie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu RP-7 wraz z załącznikami oraz zaświadczeń dotyczących w wysokości wynagrodzeń pracowników za dany okres czasu - dokonywanie rocznych rozliczeń z tytułu podatku dochodowego pracowników Urzędu- PIT-4R, PIT-11 Warunki pracy: Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: Większość czynności wykonywana w pozycji siedzącej: praca z dokumentami, obsługa komputera powyżej 4 godzin na dobę; czas pracy zgodnie z przepisami ustawy o służbie cywilnej. Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy: Stanowisko pracy zlokalizowane na parterze w pokoju biurowym (budynek A, wejście od ul. Jagiellońskiej 3 nie posiada podjazdu dla osób niepełnosprawnych, brak windy, toaleta odpowiednio dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych na parterze). Podstawowe wyposażenie stanowiska to zestaw komputerowy, meble biurowe oraz elektryczne urządzenia biurowe. K-PUW zajmuje kompleks trzech budynków: gmach główny przy ul. Jagiellońskiej 3 (siedziba K-PUW, budynek A) połączony z budynkami B i C prz

Aplikacje na ofertę należy składać do 27.05.2018

Sprawdź również inne oferty z branży:

Referent ds. rozliczeń i controllingu
ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.k. Jacewo (Pow. Inowrocławski), Kujawsko-Pomorskie

ALSTAL Grupa Budowlana jest prężnie rozwijającą się firmą z 40-letnim doświadczeniem w projektowaniu i generalnym wykonawstwie inwestycji. Swoje sukcesy zawdzięczamy przede wszystkim sprawnie działającemu zespołowi osób pracujących w firmie. W związku z dynamicznym roz"

Specjalista w Biurze Operacji Kredytowych (popołudnia, pn.-pt. 16:00-20:00)
Centrum Obsługi Biznesu Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Specjalista w Biurze Operacji Kredytowych (popołudnia, pn.-pt. 16:00-20:00) Bydgoszcz Masz jak w banku: telefoniczne analizowanie oraz weryfikowanie informacji o wnioskodawcy dostępnych w zewnętrznych bazach danych telefoniczne kontakty z Klientami w celu zebrania wstępnej"

Analityk E-commerce
Grupa TZMO Toruń, Kujawsko-Pomorskie

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Analityk E-commerce. Na tym stanowisku będziesz współuczestniczyć w analizie, projektowaniu, wdrażaniu oraz rozwoju sklepów internetowych oraz rozwiązań wspierających. Będziesz miał okazję pracować"

Referent ds. kadr i płac
Flame Employment Polska Sp. z o.o. Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Referent ds. kadr i płac Miejsce pracy: Toruń Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Nie pobieramy opłat od kandydatów. Płacimy zawsze na czas. Aktualnie dla swojego Klienta, poszukujemy "

specjalista ds. kredytu
sławomir gawarkiewicz Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

zadaniem naszej firmy jest wspomaganie klientów w pozyskiwaniu środków gotówkowych w postaci kredytu lub pożyczki przeznaczonych na dowolny cel. nasze doświadczenie w branży finansowej sięga roku 1996. obecnie funkcjonujemy w ramach spółki i p"

Specjalista ds. Finansowych
Grupa CIECH Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

70 lat na światowych  rynkach ponad 3,7 tys. pracowników w Grupie 8 zakładów  produkcyjnych 10 lat na GPW Grupa CIECH jest jednym z liderów europejskiego rynku chemicznego i znajduje się w pierwszej pięćdziesiątce największych organizacji gospodarczyc"