Podstawowe informacje

starsza księgowa

Wojskowe Biuro Emerytalne w Olsztynie

OFERTA NIEAKTUALNA

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
24-05-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - starsza księgowa

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie średnie zawodowe, typ: ekonomiczne - umiejętności: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
  • Księgowość z obsługą komputera
  • wymagania-oczekiwania pracodawcy: wykształcenie średnie zawodowe ekonomiczne
  • mile widziana obsługa systemu SAP i ZWSI RON

Zakres obowiązków:

  • - prowadzenie księgowości budżetowej - wykonywanie sprawozdań budżetowych - dekretowanie i księgowanie dowodów księgowych - obsługa bankowości elektronicznej - przygotowywanie zleceń płatniczych - prowadzenie rejestrów - archiwizacja dokumentów księgowych

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

W celu zgłosenia należy dostarczyć: CV

Język(i) aplikowania: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 15.06.2018