Podstawowe informacje

stanowisko ds. kredytów

Bank Spółdzielczy w Sztumie

OFERTA NIEAKTUALNA

Sztum, Pomorskie

Data publikacji:
15-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 3500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - stanowisko ds. kredytów

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: średnie ogólnokształcące - umiejętności: obsługa komputera, znajomość MS Office, Excel
  • wymagane doświadczenie zawodowe minimum 3 lata pracy na stanowisku związanym z działalnością kredytową w instytucji finansowej

Zakres obowiązków:

  • czynności związane ze sprzedażą produktów bankowych i obsługą kredytów

Aplikowanie:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV, list motywacyjny

Język składanych dokumentów: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 22.05.2018