Podstawowe informacje

Sprzedawcy sklepowi (ekspedienci)

Firma Wiśniewscy Magdalena Wiśniewska

OFERTA NIEAKTUALNA

Opole, Opolskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2650 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Sprzedawcy sklepowi (ekspedienci)

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie podstawowe
  • posiadanie uprawnień: Książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych (książeczka sanepidowska)
  • Umiejętność nawiązywania kotaktu z klientami, mile widziane doświadczenie w branży spożywczej.

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż owoców i warzyw w sklepie spożywczym. Praca w ruchu ciągłym, zatrudnienie w niepełnym wymiarze : 3/4 etatu lub na 1/2 etatu lub cały etat

Aplikowanie:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 31.05.2018