Szczegóły oferty

Sprzedawcy sklepowi (ekspedienci)

Firma Wiśniewscy Magdalena Wiśniewska

OFERTA NIEAKTUALNA

opole, opolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-05-31

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2650 PLN

Artykuł Sprzedawcy sklepowi (ekspedienci) - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: podstawowe
  • stanowisko wymaga posiadania następujących uprawnień Książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych (książeczka sanepidowska)
  • Umiejętność nawiązywania kotaktu z klientami, mile widziane doświadczenie w branży spożywczej.

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż owoców i warzyw w sklepie spożywczym. Praca w ruchu ciągłym, zatrudnienie w niepełnym wymiarze : 3/4 etatu lub na 1/2 etatu lub cały etat

Aplikowanie:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).