Podstawowe informacje

Sprzedawca

Powszechna Spółdzielnia Spożywców "ZGODA" w Zgierzu

OFERTA NIEAKTUALNA

Zgierz, Łódzkie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
08-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2800 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Sprzedawca

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie zasadnicze zawodowe, typ: handlowe
  • Mile widziana znajomość obsługi kasy fiskalnej bądź możliwość przyuczenia

Zakres obowiązków:

  • Obsługa kasy fiskalnej, bieżąca obsługa klientów, zamawianie i przyjmowanie towarów, dbałość o prawidłową ekspozycję produktów, pomoc klientom w dokonywaniu najlepszych wyborów

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

W celu zgłosenia należy dostarczyć: CV

Język składanych dokumentów: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 20.06.2018