Podstawowe informacje

Sprzedawca

OFERTA NIEAKTUALNA

Ząbkowice Śląskie, Dolnośląskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
09-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Sprzedawca

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące
  • DOŚWIADCZENIE NA STANOWISKU SPRZEDAWCA

Zakres obowiązków:

  • Obsługa kasy fiskalnej, systemu sprzedaży POS, obsługa ekspresu do kawy, wykładanie towaru (prasy) na regał

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich Powstańców Warszawy 7 Ząbkowice Śląskie 57-200 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV + SKIEROWANIE DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY - FUNDUSZ PRACY

Język(i) aplikowania: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 15.06.2018