Podstawowe informacje

Sprzedawca

OFERTA NIEAKTUALNA

Wysoka, Śląskie

Data publikacji:
20-04-2018

Data ostatniej aktualizacji:
15-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Sprzedawca

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: średnie ogólnokształcące - umiejętności: Obsługa kasy fiskalnej - języki obce: niemiecki - w mowie: podstawowy, w piśmie: podstawowy - pożądane
  • angielski - w mowie: podstawowy, w piśmie: podstawowy - pożądane
  • wysoka kultura osobista

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż towaru branży przemysłowej

Sposób aplikowania na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach Towarowa 1 Tarnowskie Góry 42-600 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Wymagane skierowanie z PUP.

Składanie aplikacji - język: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 19.06.2018