Szczegóły oferty

Sprzedawca

ISC - INTERNATIONAL SUPPLY CENTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA NIEAKTUALNA

wrocław, dolnośląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-24

Data pierwszej publikacji:
2018-05-22

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-29

Data wygaśnięcia:
2018-06-22

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Opis oferty pracy

Artykuł Sprzedawca - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: zasadnicze zawodowe - inne zawody: Sprzedawca*
  • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie, staż pracy - brak wymagań, chęci do pracy, komunikatywność, obsluga wagi, proste liczenie

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż owoców i warzyw sezonowych. Dyspozycyjność w godz.: 8:00-20:00, do ustalenia. Około 160 godzin pracy miesięcznie. Oferta dostępna w sali G. Kontakt z pracodawcą - tel.: 510 190 751.

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Język(i) aplikowania: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).