Podstawowe informacje

Sprzedawca

EURO-NET Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
02-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2200 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Sprzedawca

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie średnie ogólnokształcące - umiejętności: obsługa komputera - inne zawody: Doradca klienta
  • Doświadczenie na stanowisku sprzedawcy,umiejętności sprzedażowe.

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa klienta
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • dbanie o wystrój sklepu zgodnie ze standardami firmy
  • czynności magazynowe i porządkowe.

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV na e-maila: rekrutacja.bialystol@euro.com.pl z dopiskiem Siedlce

Język(i) aplikowania: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 08.06.2018