Szczegóły oferty

Sprzedawca

EURO-NET Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie, Polska

Data dodania:
2018-05-24

Data pierwszej publikacji:
2018-05-22

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-02

Data wygaśnięcia:
2018-06-08

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2200 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Sprzedawca - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące - umiejętności: obsługa komputera - inne zawody: Doradca klienta
  • Doświadczenie na stanowisku sprzedawcy,umiejętności sprzedażowe.

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa klienta
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • dbanie o wystrój sklepu zgodnie ze standardami firmy
  • czynności magazynowe i porządkowe.

Aplikowanie według wytycznych:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV na e-maila: rekrutacja.bialystol@euro.com.pl z dopiskiem Siedlce

Język składanych dokumentów: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).