Szczegóły oferty

Sprzedawca

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2017-10-03

Data pierwszej publikacji:
2017-10-03

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2400 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Sprzedawca - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe - inne zawody: Sprzedawca w branży spożywczej, staż: 3 miesięcy
  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • doświadczenie zawodowe 3 miesiące
  • zakres obowiązków: rozładunek palet z towarem, wykładanie towaru na półki, dbanie o porządek w sklepie, obsługa klientów w sklepie.

Zakres obowiązków:

  • j.w.

Sposób aplikowania na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy Grochowska 171b Warszawa 04-111

Zgłoszenia na ofertę powinny zawierać: CV

Składanie aplikacji - język: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).