Podstawowe informacje

Sprzedawca w stacji paliw

Tomsol Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Zachodniopomorskie

Data publikacji:
23-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
24-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2546 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Sprzedawca w stacji paliw

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie zasadnicze zawodowe - umiejętności: obsługa kasy fiskalnej
  • obsługa komputera

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż paliwa i innych towarów na stacji paliw, przyjmowanie towarów na stan magazynowy, wystawianie paragonów, faktur

Aplikowanie:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

dodatkowe informacje: praca w godz. 7:00 -19:00, 19:00 -7:00, 19:00 -1:00, system równoważny

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 05.06.2018