Szczegóły oferty

Sprzedawca w stacji paliw

Tomsol Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

zachodniopomorskie, Polska

Data dodania:
2018-05-24

Data pierwszej publikacji:
2018-05-23

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-24

Data wygaśnięcia:
2018-06-05

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2550 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Sprzedawca w stacji paliw - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: zasadnicze zawodowe - umiejętności: obsługa kasy fiskalnej
  • obsługa komputera

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż paliwa i innych towarów na stacji paliw, przyjmowanie towarów na stan magazynowy, wystawianie paragonów, faktur

Wytyczne do aplikacji:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

dodatkowe informacje: praca w godz. 7:00 -19:00, 19:00 -7:00, 19:00 -1:00, system równoważny

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).