Szczegóły oferty

Sprzedawca w stacji paliw

OFERTA NIEAKTUALNA

poznań, wielkopolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-06-04

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Opis oferty pracy

Artykuł Sprzedawca w stacji paliw - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: zasadnicze zawodowe
  • średnie ogólnokształcące - pożądane - umiejętności: Obsługa komputera
  • OBSŁUGA KASY FISKALNEJ
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność - dodatkowe
  • umowa zlecenie - 80 h, praca na stacji PKN ORLEN - ruch ciągły

Zakres obowiązków:

  • Sprzedawca w stacji paliw

Sposób aplikowania na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu Czarnieckiego 9 Poznań 61-538 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

cv, list motywacyjny

Język(i) aplikowania: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).