Podstawowe informacje

Sprzedawca w stacji paliw

OFERTA NIEAKTUALNA

Mazowieckie

Data publikacji:
01-11-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2350 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Sprzedawca w stacji paliw

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące
  • posiadanie uprawnień: Kurs tankowania gazu LPG na stacjach paliw - dodatkowe - umiejętności: Praca w zespole - języki obce: angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - dodatkowe
  • rosyjski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - dodatkowe
  • Mile widziane posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta, aktywna sprzedaż, obsługa bistro, prace porządkowe.

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie Tadeusza Kościuszki 15 Wyszków 07-200

Aplikacja na ofertę powinna zawierać: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2017