Podstawowe informacje

Sprzedawca w salonie

CARRY Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, Bytom, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Mikołów, Rybnik, Sosnowiec, Zabrze, Czeladź, Śląskie

Data publikacji:
18-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - Sprzedawca w salonie
Interesuje Ciebie praca w handlu? Doskonale!

CARRY Sp. z o.o.to marka polska, w branży odzieżowej od 18 lat.Posiadamy salony sprzedaży w całym kraju.

Weź udział w rekrutacji na stanowisko:Sprzedawca w salonie Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Bytom, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Mikołów, Rybnik, Sosnowiec, Zabrze, Czeladź,

Czego od Ciebie wymagamy?

  • ukończonej szkoły (minimum średniej)
  • znajomości obsługi komputera
  • chęci do pracy i zaangażowania
  • dyspozycyjności
  • mile widziane doświadczenie w handlu

Jakie będziesz miał zadania?

  • czynna sprzedaż i obsługa klienta
  • dbanie o porządek w salonie
  • praca z towarem
  • obsługa kasy fiskalnej

Co możemy Tobie zaoferować?

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość awansu w strukturze firmy
  • zdobycie doświadczenia w handlu i nowych umiejętności
  • pracę w przyjaznej i miłej atmosferze
  • wdrożenie oraz wsparcie ze strony zespołu
  • (osobom z ograniczoną dyspozycyjnością oferujemy prace dorywcze w ramach zlecenia)
Spodobała się Tobie oferta?Nie czekaj, aplikuj do nas!Wypełnij formularz rekrutacyjny :)APLIKUJ

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2018